Riepas vieglajām / komerc / 4x4 automašīnām

stage_image1_lg

Par Continental

Auto industrijas grupa

Inovācijas mobilai autobūves nākotnei

article_66w_image1

Continental izstrādā inteliģentas tehnoloģijas cilvēku un preču transportēšanai. Kā uzticams piegādātājs starptautiskajiem autobuves uzņēmumiem, riepu ražotājs un industriālais partneris, Continental nodrošina ilgtspējīgus, drošus, komfortablus, individuālus un pieejamus risinājumus. 2014.gadu korporācija noslēdza ar aptuveni 34.5 miljardi eiro lielu apgrozījumu tās 5 struktūrvienībās -  elektroniskās vadības un drošības sistēmas, piedziņas sistēmas, iekšējais aprīkojums, riepas un ContiTech. Continental šobrīd nodarbina vairāk nekā 205 000 darbiniekus 53 pasaules valstīs.

Elektroniskās vadības un drošības sistēmu nodaļa attīsta un ražo integrētas aktīvās un pasīvās braukšanas drošības tehnoloģijas, kā arī produktus, kas  atbalsta automašīnas dinamiku. Produktu portfolio ietver elektroniskās un hidrauliskās bremžu un piekares kontroles sistēmas, sensorus, progresīvās šofera atbalsta sistēmas, gaisa drošības spilvenu elektroniku, tāpat arī elektroniskās piekares līmeņošanas sistēmas, vēstikla un lukturu mazgāšanas sistēmas. Galvenais fokuss ir uz augstākā līmeņa sistēmu kompetenci un atsevišķu komponentu sasaisti. Šī struktūrvienība nodarbina vairāk nekā 38 000 darbinieku visā pasaulē un sasniedza aptuveni 7.5 miljardi eiro lielu apgrozījumu 2014.gadā.

Informācijas vadības un inteliģentās transportēšanas sistēmas ir Iekšējā aprīkojuma struktūrvienības galvenie darba virzieni, aptverot ļoti plašu produktu un auto ražotāju klāstu. Produktu portfolio ietver instrumentu vadības komponentes, daudzfunkcionālus displejus, kontoles iekārtas, automašīnas un riepu elektroniskās informācijas sistēmas, radio, izklaides sistēmas, kontroles paneļus, klimata kontroles sistēmas, telefonijas risinājumus, programmatūru un šofera vadības paneļus. Šī struktūrvienība nodarbina vairāk nekā 36 000 darbinieku visā pasaulē un sasniedza aptuveni 7 miljardi eiro lielu apgrozījumu 2014.gadā.

Piedziņas sistēmu struktūrvienība izstrādā inovatīvus un efektīvus risinājumus transportlīdzekļu piedziņas sistēmām. Visaptverošais produktu klāsts ietver benzīna un dīzeļa dzinēju iešprices sistēmas, dzinēju un pārnesumkārbu vadības sistēmas, ieskaitot sensorus un devējus, izplūdes gāzu pēcapstrādes tehnoloģijas, tāpat arī degvielas padeves sistēmas un komponentus / sistēmas elektriskajiem un hibrīdmotoriem. Šī struktūrvienība nodarbina vairāk nekā 34 500 darbinieku visā pasaulē un sasniedza aptuveni 6.5 miljardi eiro lielu apgrozījumu 2014.gadā.


Šeit varēsiet iegūt plašāku informāciju par Continental AG Autobūves grupu.