Riepas vieglajām / komerc / 4x4 automašīnām

stage_image1_lg

Par Continental

Korporācija Continental

Fakti un skaitļi

article_66w_image1

Kopš dibināšanas Hanoverē, 1871.gadā, Continental ir kļuvis par vienu no pasaules vadošajiem autobūves industrijas piegādātājiem. Vairāk nekā 178’000 augsti kvalificēti darbinieki 269 darba vietās, 46 dažādās valstīs ar savu darbu sniedz ievērojamu un ilgtspējīgu ieguldījumu auto industrijas nepārtrauktā attīstībā. Pateicoties mūsu tehnoloģijām, zināšanām, iemaņām un pieredzei, mēs ietekmējam un veidojam jaunākās auto industrijas tendences. Mēs piedāvājam modernizētus un inovatīvus risinājumus drošākai, komfortablākai un ilgtspējīgākai mobilitātei. Mūsu kompetence ir daudz plašāka par premium segmenta riepu ražošanu. Mēs esam speciālisti praktiski visās galvenajās auto tehnoloģijās, mūsu šodienas darbs veic izmaiņas nākotnē. Korporācija Continental ar tās piecām struktūrvienībām (elektroniskās vadības un drošības sistēmas, piedziņas sistēmas, iekšējais aprīkojums, riepas un ContiTech), 2014.gadā sasniedza pārdošanas apjomu 34,5 miljardu eiro apmērā.

       

  • Elektroniskās vadības un drošības sistēmu nodaļa aptver kompānijas galveno kompetenci salāgotu braukšanas drošības, bremžu sistēmas, pasīvās drošības un elektroniskās vadības komponentu izstrādē.
  • Piedziņas sistēmu struktūrvienība izstrādā inovatīvus un efektīvus risinājumus transportlīdzekļu piedziņas sistēmām.
  • Iekšējā aprīkojuma struktūrvienība apvieno visu, kas saistīts ar informācijas par transportlīdzekli menedžmentu un attēlošanu šoferim.
  • Riepu nodaļa izstrādā izcilas riepas jebkuriem apstākļiem un vajadzībai – pasažieru automašīnām, kravas automobiļiem, komerctransportam, autobusiem un būvdarbu transportlīdzekļiem, specializētiem transportlīdzekļiem, velosipēdiem un motocikliem. Continental riepas nodrošina lielisku spēku pārnesi, izcili uzticamu saķeri jebkādos laikapstākļos un augstu izmaksu efektivitāti.
  • ContiTech nodaļa izstrādā un ražo funkcionālas detaļas, komponentus un sistēmas autobūves industrijai un citām svarīgām rūpniecības industrijām. 

Uzzini vairāk par korporāciju Continental.