Riepas vieglajām / komerc / 4x4 automašīnām

stage_image1_lg

Par Continental

Darbs un karjera

Continental AG – augstas veiktspējas produkti, kas radīti augstā korporatīvā kultūrā

article_66w_image1

Bremžu sistēmas, piedziņas un šasijas sistēmas, elektroniskās vadības sistēmas un informācijas atspoguļošanas risinājumi, riepas, tehniskie elastomēri – šī ir tikai neliela daļa no plašā Continental produktu klāsta.


Korporācija Continental – inovatīva, starptautiska, dinamiska

Continental ir korporācija, kas orientēta uz inovatīvām tehnoloģijām, un tā ir viena no autobūves industrijas vadošajām piegādātājām visā pasaulē. Korporācija šobrīd nodarbina aptuveni 200’000 darbinieku 53 valstīs un 2014. gadā sasniedza pārdošanas apjomu 34,5 miljardu eiro apmērā.    

Pēdējos gados korporācija ir izturējusi dinamiskas pārmaiņas, paplašinot savu darbību globālā mērogā. Šo pārmaiņu rezultātā Continental ir guvis ievērojamus panākumus un kļuvis par vēl spēcīgāku spēlētāju globālajā tirgū. Pārmaiņu procesā iegūtā fundamentālā pieredze ir devusi nozīmīgu ieguldījumu uzņēmuma korporatīvās kultūras attīstībā. Ilgtspējība, tālredzīgas inovācijas un rentabla izaugsme ir nemainīgi aktuāli jautājumi Continental darba kārtībā.


Continental veido ilgtspējīgas mobilitātes nākotni

Continental inženieru zināšanu bāze, profesionālās iemaņas un uzkrātā pieredze ļauj radīt tādus produktus un pakalpojumus, kas garantē drošāku, komfortablāku un ilgtspējīgāku cilvēku mobilitāti. Korporācijas izstrādātie produkti, tehnoloģijas un procesi ir ievērojams ieguldījums, lai padarītu mobilitāti krietni ilgtspējīgāku. 


Mūsu darbinieki ir Continental panākumu atslēga

Darbinieki ir tie, kas padara Continental par spēcīgu korporāciju. Continental no saviem darbiniekiem sagaida apņēmību un mērķtiecību. Korporācija novērtē izcilību un rada darba apstākļus, kas sekmē kvalitatīvu darba rezultātu. Tā veicina pašatdevi, kvalifikācijas celšanu, izglītošanos, pielāgošanos un lojalitāti. Continental ir veicis pamatīgus ieguldījumus visās darba vietās, visās struktūrvienībās. Korporācija nodrošina veselīgus darba apstākļus un garantē drošību darbavietā. Jebkurš Continental darbinieks saņem vienlīdzīgas iespējas neatkarīgi no vecuma, tautības, dzimuma, reliģiskās pārliecības, rases vai seksuālās orientācijas. 


Continental darba devēja imidžs

Mūsu darba devēja imidžs pauž Continental pārliecību: inovācijas, starptautiskums, aizrautība un panākumi.


Uzzini vairāk par mūsu darba devēja imidžu, kā arī darba un karjeras attīstības iespējām Continental