Riepas vieglajām / komerc / 4x4 automašīnām

stage_image1_lg

Sponsorēšana

Futbola sponsorēšana

Futbola partneris vairākās paaudzēs.

Kopš pirmās iesaistīšanās futbola sponsorēšanā 1995. gadā (UEFA čempionu līga™), Continental ir ievērojami palielinājis savu saikni ar starptautisko futbolu. 

sponsoring_02-Image

Continental vienmēr ir bijis sinonīms tādai vārdu kombinācijai, kā saprātīga aizrautība un droša aizsardzība. Gluži tāpat kā futbolā, arī mēs garantējam aizraujošu kustību, kas balstīta uz perfektu stratēģiju. Continental ir paplašinājis savu atbalsta programmu futbolam, sponsorējot nacionālās un reģionālās komandas, tāpat arī pasaules klases futbola līgas, kā piemēram, UEFA kvalifikācija™, UFA EURO™ un, protams, FIFA Pasaules Kauss™. 

Un mēs neapstājamies pie pasaules līmeņa spēlēm vai dzimumu jautājumiem. Lai gan futbols vienmēr ticis uzskatīts par vīriešu sporta veidu, Continental ir kļuvis par vienu no pirmajiem starptautiskā sieviešu futbola sponsoriem, atbalstot ASV, Lielbritānijas un Īrijas komandas. 

sponsoring_04-Image

Mūsu atbalsts tiek sniegts arī potenciālajām nākotnes futbola zvaigznēm. Apzinoties, cik nozīmīga ir futbola talantu paaudžu maiņa, Continental labprāt sniedz savu ieguldījumu šajā procesā jau kopš 2003.gada: 7 – 13 gadus veciem zēniem un meitenēm tiek organizētas populārās Conti treniņnometnes (ContiTrainingCamps), un tam par labu piemēru kalpo Eintracht Frankfurt futbola skolas akadēmija. Līdzīgas skolas visā pasaulē palīdz jaunajiem spēlētājiem radīt entuziasmu pret futbolu jau no bērnības. Un iespējams, pēc dažiem gadiem mēs viņus atkal redzēsim, jo mēs atbalstām arī vairākas sieviešu un vīriešu U21 līgas. 


Tas viss norāda uz vienu būtisku aspektu: mūsu parādīšanās futbolā nav mērķēta vienkārši uz produktu reklamēšanu, bet gan pierāda patiesu Continental kaislību pret sportu. 2005.gadā mēs pat izveidojām savu futbola platformu www.contisoccerworld.com, kur pieejama apvienota informācija par futbolu un mūsu iesaisti tajā. Piemēram, aktuālākā informācija par UEFA EURO 2016™ Francijā, kas ir viens no mūsu gaidītākajiem notikumiem attiecībā uz futbolu. Mēs rūpējamies par drošu futbola nokļūšanu līdz stadionam. 

sponsoring_05-Image

ContiWarmUp

ContiWarmUp ir viens no šiem drošajiem veidiem. Tas ir kā iesildīšanās aplis pirms lielajām sacīkstēm, palīdzot sasniegt optimālu darba temperatūru, līdzīgi kā riepām. Šī ContiWarmUp programma ir izstrādā ciešā sadarbībā ar vairākiem slaveniem futbola treneriem, lai parādītu jums kā iesildīties droši un izvairīties no traumām spēles laikā.

Mūsu globālās sponsorēšanas iniciatīvas


sponsoring_05-Image
Papildu informācija