Riepas vieglajām / komerc / 4x4 automašīnām

stage_image1_lg

Atskaite līdz nulles punktam

Atskaite līdz nulles punktam

Līdz minimumam samazināts negadījumu skaits, uzlabojot braukšanas drošību.

Continental ir bijis pamatlicējs braukšanas drošībā jau vairāk nekā 140 gadus. Tagad Continental paceļ šo apgalvojumu jaunā līmenī - ar Vision Zero. Līdz minimumam samazināts negadījumu skaits, uzlabojot braukšanas drošību.


Sākt

Kāpēc Vision Zero?

Kā viens no pasaulē lielākajiem drošības ekspertiem, Continental līdzšinējo uzstādījumu sniegt vislabākos bremzēšanas rezultātus paceļ jaunā līmenī un izvirza sev ambiciozu mērķi, kas sasniedzams trijos secīgos posmos: 

  • samazināt bojāgājušo skaitu līdz nullei;
  • samazināt ievainoto skaitu līdz nullei;
  • samazināt negadījumu skaitu līdz nullei. 

Continental detalizēti pārzina visu bremzēšanas procesu – no bremžu pedāļa līdz riepām. 

Riepas ir vienīgais saskares punkts starp automašīnu un ceļa virsmu. Visi spēki līdz ceļa virsmai tiek novadīti tieši caur riepas saķeres laukumu ar ceļu, kas nav lielāks par standarta pastkartīti. Kritiskā situācijā tieši riepām ir izšķiroša nozīme vai automašīna spēs apstāties laikus un saglabāt drošu trajektoriju līkumos. Ar izcilām zināšanām un pieredzi riepu izstrādē, Continental jau vairāk nekā gadsimtu uzlabo drošību uz ceļiem visā pasaulē. Tādēļ mēs vēlamies informēt pēc iespējas vairāk autobraucēju un veicināt izpratni par drošības priekšrocībām, ko sniedz augsto tehnoloģiju riepas, pareizs gaisa spiediens tajās un atbilstošs protektora dziļums.

Papildus inovatīvu riepu produktu ražošanai, Continental Autobūves Grupa mūsdienu modernajām automašīnām ir izstrādājusi arī tehnoloģijas, kas būtiski uzlabo drošību, kā piemēram, ABS, ESC, EBA u.c. Un šis ir tikai sākumus tam, kā Continental uzstāda jaunus drošības standartus. Patiecoties nepārtrauktajam automašīnu pieaugumam, kas aprīkotas ar inteliģentajām tehnoloģijām, vairāk nekā jebkad agrāk palielinās potenciāls īstenot ‘Vision Zero’ jeb Nulles Vīziju.

Continental ar lepnumu iegulda holistiskās zināšanas un pieredzi galveno tehnoloģiju izstrādē drošības uzlabošanai uz ceļa, sniedzot iespēju īstenot Nulles Vīziju. 

Continental ir partneris Starptautiskajai NCAP ‘Stop the Crash’ kampaņai.