Riepas vieglajām / komerc / 4x4 automašīnām

stage_image

Informācija medijiem

Lielisks divkāršs ieguvums: "Continental" piedāvā "WinterContact TS 870" un "WinterContact TS 870 P"

03/05/2021
  • Inovatīvs: uzlabots "Cool Chili" maisījums un jauns protektora raksta dizains
  • Drošs: izcila ziemas veiktspēja un izcilas īpašības slapjā laikā
  • Ilgtspējīgs: mazāka rites pretestība un ievērojams nobraukuma pieaugums

Hanovere, Vācija, 2021. gada 3. maijs. Ņemot vērā parametru izmaiņas moderno automašīnu riepu veiktspējā pēdējos gados, tas šķiet itin ierasti, ja kāds uzskata, ka tālākiem uzlabojumiem daudz potenciāla vairs nav palicis. Un tomēr "Continental" "WinterContact TS 870" un "WinterContact TS 870 P" pierāda tieši pretējo: riepu tehnoloģijā joprojām ir iespējas veikt neiedomājamus lēcienus.

Continental_PP_Wintercontact_TS870_1

WinterContact TS 870 ir pēctecis pierādītajai WinterContact TS 860, ko atzinīgi novērtēja profesionālā prese, un seko tam, apvienojot izcilu sniegumu ziemā un lieliskas īpašības mitros laika apstākļos.

"WinterContact TS 870" - maza līdz vidēja lieluma automašīnām

Pārbaudītā "WinterContact TS 860" pēctecis, kuru ļoti atzinīgi novērtē tirdzniecības prese, nu ir klāt, apvienojot izcilu ziemas veiktspēju ar izcilām īpašībām slapjā laikā, vienlaikus uzrādot pārliecinošus ekoloģiskos datus, piemēram, vēl vairāk samazinot rites pretestību un palielinot nobraukumu. Tas nozīmē, ka "WinterContact TS 870" ir pilnīgi jauns produkts, kas ir tikko izstrādāts, kura konstrukcija, protektora raksta dizains un sastāvs ir ievērojami uzlaboti. Rezultātā ir radies modelis, kas tiešā salīdzinājumā nodrošina par trim procentiem īsāku bremzēšanas ceļu uz ledus un par pieciem procentiem labāku vadāmību uz sniega seguma.

Jaunais "WinterContact TS 870" arī uzlabo saķeri ar sniegu, slapja seguma un vadāmību uz sausa ceļa. Ņemot vērā pretrunīgos mērķus, ar kuriem attīstības inženieri regulāri saskaras attiecībā uz drošībai svarīgām īpašībām ņemot vērā vides rādītājus, panākumi abās jomās ir iespaidīgi: nobraukums tiek palielināts par desmit procentiem, rites pretestība tiek samazināta par diviem procentiem. 

Rezultātā šis jaunais produkts atkal parāda ārkārtīgi līdzsvarotu sniegumu visās disciplīnās, pie kurām gala lietotāji jau sen ir pieraduši, izvēloties "Continental" ziemas riepas. Papildu saķeri ar sniegu nodrošina jaunizstrādātās 3D bloķējošās lameles, kas ir veidotas vislabākajā iespējamajā leņķī, lai nodrošinātu pienācīgu saķeri ar sniegu. Protektora rievas "ieurbjas" dziļāk sniegā, nodrošinot efektīvāku saķeri ar ceļa segumu, lai nodrošinātu papildu drošību. Papildu drošību nodrošina dziļas lameles, kas ir izvietotas paralēli diagonālajām rievām. Šīm lamelēm ir daudz malu, kas ļauj efektīvāk pārcelt dinamiskos spēkus un nodrošina labu saķeri taisnā līnijā, kā arī līkumos sniegotā ceļa segumā. 

Continental_PP_Wintercontact_TS870_3 Kopie

WinterContact TS 870 tika izstrādāts tādiem modeļiem kā VW up !, VW Golf un Citroën C4. Arī automašīnas ar augstāku cenu, ieskaitot BMW 1. sēriju un 3. sēriju, droši brauks aukstajā sezonā ar šo jauno Continental ziemas riepu.

Viena no šī dizaina priekšrocībām ir, ka tas ļauj protektorā izveidot vēl lielākas "sniega kabatas". Tās piepildās ar sniegu un nodrošina vēl labāku saķeri. Jo vienkāršā izteiksmē vislabāko saķeri ar sniegu nodrošina nevis saķere starp kontakta plāksni un sniegoto ceļa segumu, bet saķere starp sniegu un sniegu. Sniegs nokļūst protektora rievās, kur tas tiek saspiests. Un šis saspiestais sniegs riepās pēc tam bloķējas ar sniegu uz ceļa. Jo labāk protektora rievas notur sablīvēto sniegu, jo labāka saķere tiek nodrošināta. "Continental" izmanto "SnowCurve +" tehnoloģiju. Riepām ar šo tehnoloģiju ir īpašas rievas sienas konstrukcijā, kas bloķējas ar sablīvēto sniegu vairāk nekā 1000 protektora vietās. Tas nodrošina lielāku saķeri un labāku bremzēšanas spēku pārnesi, it īpaši līkumos.

Lai vēl vairāk saīsinātu bremzēšanas ceļu uz slideniem ziemas ceļiem, "Continental" ir palielinājis protektora bloku skaitu "WinterContact TS 870" par desmit procentiem. Šajos blokos esošās malas un lameles darbojas kā priekšējā stikla tīrītāji, ātri izkliedējot izkusušu sniegu un nodrošinot labu saķeri ar apledojušām virsmām.

Continental_PP_Wintercontact_TS870_2 Kopie

WinterContact TS 870 ir aprīkots ar V veida protektoru, ko ir pieņēmuši daudzi riepu ražotāji.

"WinterContact TS 870" ir V veida protektora raksts, ko tagad izmanto daudzi riepu ražotāji. Tomēr viens pārsteidzošs jaunums ir - galvenās V veida rievas virzās uz viļņotu centra rievu, kas iet ap riepu, tādējādi "Continental" jaunajām ziemas riepām piešķir pavisam citādāku izskatu nekā lielākajai daļai konkurentu. Bet tas vēl nav viss. Izmantojot "Hydro Grooves" un centrālās rievas kombināciju, izstrādātāji ir sasnieguši vēl ātrāku ūdens novadīšanu, kad transportlīdzeklis brauc pa ceļu lietus laikā. Tas nodrošina vēl efektīvāku aizsardzību pret akvaplanēšanu un vēl vairāk uzlabo bremzēšanas veiktspēju uz slapja ceļa seguma. Vēl viens faktors, kas palīdz sasniegt īsāku bremzēšanas ceļu, ir jaunizveidotais protektora sastāvs, kas, tāpat kā iepriekšējā modelī, tiek dēvēts par "Cool Chili". Pateicoties īpašo sveķu maisījumam, tas nodrošina labāku saķeri un īsāku bremzēšanas ceļu uz slapja ceļa seguma.

Riepas uzlaboto īpašību noslēpums galvenokārt slēpjas polimēru savienojumā. Optimizētais šķērssavienojuma blīvums nodrošina lielāku elastību, uzlabojot riepas un ceļa saķeres kvalitāti. Pateicoties šim savienojumam, tiek samazināts nodilums un palielināts riepas nobraukums. Tajā pašā laikā "Cool Chili" samazina rites pretestību, tādejādi samazinot degvielas patēriņu un arī CO 2 emisijas.

"WinterContact TS 870" tika izstrādāts tādiem modeļiem kā VW up!, VW Golf un Citroën C4. Tas ir piemērots arī dārgāka tirgus segmenta modeļiem, ieskaitot BMW 1. un 3. sēriju. Rūpējoties par autovadītājiem, piedāvājam drošu produktu aukstajai gada sezonai - jaunas "Continental" ziemas riepas. Sākotnēji produktu klāstā ir 19 izmēri 14 līdz 17 collu diskiem ar malu attiecību no 45 līdz 65, kuru platums ir no 175 līdz 225 milimetriem - daži ar loka aizsardzību un/vai XL marķējumu, kas norāda uz lielāku kravnesību. Nākamajā gadā "Continental" papildinās diapazonu ar vēl 45 izmēriem. Šīs riepas ir atļautas ātrumam līdz 240 km/h. 

wintercontact 870P

Continental pakāpeniski ieviesīs WinterContact TS 870 P kā TS 850 P pēcteci. Tāpat kā tā mazais brālis, arī WinterContact TS 870 P Continental izmanto uzlabotu Cool Chili savienojumu un izmanto Hydro Grooves.

"WinterContact TS 870 P" sākot ar vidēja izmēra automašīnām, līdz krosoveriem

"Continental" plāno pakāpeniski ieviest "WinterContact TS 870 P" kā
 "TS 850 P". Tāpat kā “mazajām brālim”, arī "WinterContact TS 870 P" "Continental" izmanto uzlabotu "Cool Chili" savienojumu un "Hydro Grooves". Lai arī tiem autovadītājiem, kuri izvēlas platākas riepas, nodrošinātu lielāku drošību "Continental" izstrādātāji ir izvēlējušies atteikties no parastā V veida protektora. Tā vietā "Continental" "WinterContact TS 870 P" tiek veidots uz stingrākas konstrukcijas ar četrām lielām riņķa līnijas rievām, kas iet starp protektora bloku rindām. Šī novatoriskā protektora struktūra, kas ļoti atšķiras no priekšgājēja, piedāvā lielākas priekšrocības - īpaši uz slapjā ceļa seguma. Pateicoties šai konstrukcijai, ūdeni ļoti ātri izspiež no kontakta plāksnes, kā rezultātā tiek nodrošināta labāka vadāmība, īsāks bremzēšanas ceļš un efektīva aizsardzība pret akvaplanēšanu.

Salīdzinot ar pārbaudīto riepas priekšgājēju, par četriem procentiem tika uzlabots bremzēšanas sniegums uz slapja ceļa seguma un par astoņiem procentiem akvaplanēšanas īpašības, ņemot vērā, ka veiktspēja citos aspektos nemazinājās. Īpaši jāpiemin piecu procentu uzlabojumi bremzēšanā uz ledus, seši procenti - uz sausa ceļa seguma un seši procenti - vadāmībā uz sniega. Šī jaunā "Continental" ziemas riepa uzrāda arī pārliecinošus ekoloģiskos rādītājus: rites pretestības samazināšana par diviem procentiem vienlaikus ar nobraukuma pieaugumu par 16 procentiem.

Continental_PP_Wintercontact_TS870P

Lai nodrošinātu lielāku drošību autovadītājiem, kuriem ir piemērotas platākas riepas, izstrādātāji ir izvēlējušies atkāpties no parastā V veida protektora WinterContact TS 870 P. Tā vietā WinterContact TS 870 P Continental ir apmeties uz stingrākas konstrukcijas ar četriem lielas riņķa līnijas, kas iet starp protektora bloku rindām. Šī novatoriskā protektora struktūra ļoti ātri izspiež ūdeni no kontakta plākstera.

Sākotnēji produktu klāsts sastāv no 52 vieglo automašīnu un krosoveru izmēru riepām 16 līdz 21 collu diskiem ar malu attiecību no 35 līdz 65 un platumā no 205 līdz 255 milimetriem - daudzi modeļi ir ar loka aizsardzību un/vai XL marķējumu, kas norāda uz lielāku kravnesības slodzi. Paredzētais ātruma ierobežojums līdz 270 km/h. Tas padara "WinterContact TS 870 P" par ideālu risinājumu sedaniem, krosoveriem un sporta automašīnām, piemēram, Audi TT. Riepas stingrā konstrukcija padara to par lielisku izvēli arī smagākiem modeļiem ar elektrisko piedziņu.

Sākotnēji "Continental" bija iecerējis šīs divas jaunās ziemas riepas ražot atsevišķi, vienu pēc otras. Par "WinterContact TS 870" produkta laišanu tirgū tika paziņots pagājušajā gadā, taču COVID-19 pandēmijas dēļ tas tika atlikts līdz 2021. gadam.

Sazināties
Alexander Bahlmann
Alexander Bahlmann

Mediju un sabiedrisko attiecību vadītājs

Continental AG l Riepu nodaļa

Büttnerstraße 25

30165 Hannover, Germany

+49 (0) 511 938 2615

+49 (0) 511 938 2455

Sazināties
Klaus Engelhart
Klaus Engelhart

Preses sekretārs Vieglo automašīnu un divriteņu transporta riepām

Continental AG l Riepu nodaļa

Büttnerstrasse 25

30165 Hannover, Germany

+49 (0) 511 938 2285

+49 (0) 511 938 2455