Riepas vieglajām / komerc / 4x4 automašīnām

VikingContact™ 7

VikingContact™ 7

Sīkdatņu politika

Sīkdatne ir neliels datu fails, kas tiek saglabāts jūsu gala ierīcē. Sīkdatnes tiek izmantotas, lai analizētu lietotāju interesi par mūsu tīmekļa vietnēm un palīdzētu tās padarīt lietotājam draudzīgākas. Jūs kopumā varat piekļūt mūsu tīmekļa vietnēm arī, neizmantojot sīkdatnes. Taču, ja jūs vēlaties izmantot mūsu tīmekļa vietņu funkcionalitāti pilnā apmērā un lietotājam visdraudzīgākajā veidā, jums ir jāapstiprina sīkdatnes, kas nodrošina lietotājam piekļuvi noteiktām funkcijām vai sniedz komfortu nodrošinošas funkcijas.  Mūsu izmantoto sīkdatņu paredzētais mērķis ir norādīts tālāk tekstā iekļautajā sarakstā.

Izmantojot mūsu tīmekļa vietnes, jūs piekrītat to sīkdatņu izmantošanai, kuras jūsu pārlūkprogramma pieņem, balstoties uz jūsu pārlūkprogrammas iestatījumiem. Taču jūs varat iestatīt savu pārlūkprogrammu tā, lai pārlūkprogramma jūs informētu pirms sīkdatņu apstiprināšanas, lai tā apstiprinātu vai noraidītu konkrētas sīkdatnes vai lai tā noraidītu visas sīkdatnes. Jūs turklāt jebkurā brīdī varat izdzēst sīkdatnes no atmiņas ierīces. 

Pašreiz ir aktivizētas tālāk tekstā norādītās sīkdatnes.

Tehniski nepieciešamās sīkdatnes

JSESSIONIDKrātuveUzglabāšanas laiksMērķis
JSESSIONIDSīkdatnesTiks izdzēsta, tiklīdz beigsies jūsu pārlūkprogrammas sesija vai tiklīdz jūs aizvērsiet pārlūkprogrammu. Šī sīkdatne palīdz identificēt lietotāju serverī starp pieprasījumiem. Sīkdatne nesatur nekāda veida personisko informāciju.
ROUTEIDSīkdatnesTiks izdzēsta, tiklīdz beigsies jūsu pārlūkprogrammas sesija vai tiklīdz jūs aizvērsiet pārlūkprogrammu.  Šī sīkdatne tiek iestatīta, kad ir iestatīta JSESSIONID, ar mērķi nodrošināt pēc iespējas labāku stabilitāti un sniegumu, kad jūs pārvietojaties pa tīmekļa vietni. Sīkdatne nesatur nekāda veida personisko informāciju.
siteselectedSīkdatnesTiks izdzēsta, tiklīdz beigsies jūsu pārlūkprogrammas sesija vai tiklīdz jūs aizvērsiet pārlūkprogrammu.Šī sīkdatne tiek saglabāta centrālajā domēnā, lai reizi sesijas laikā atainotu tīmekļa vietnes izvēles dialoglogu.


Optional cookies

Related Topics