Riepas vieglajām / komerc / 4x4 automašīnām

stage_image1_lg

Tehnoloģija

ContiSilent™ – mazāks troksnis salonā

Klusums ir skaņa. Luksusa skaņa.

topic_intro_image1

ContiSilent™ - tehnoloģija riepās, kas nodrošina samazinātu trokšņa līmeni salonā.

Daži fakti

  • Samazināts trokšņa līmenis salonā, braucot pa jebkādu ceļa virsmu
  • ContiSilentTM funkcionē jebkādos laika apstākļos
  • Nav nekādu izmaiņu citās veiktspējas īpašībās
  • Nav negatīvas ietekmes uz nobraukuma potenciālu un kravnesības/ātruma īpašībām
  • Tāda pati uzstādīšana un uzglabāšana kā standarta riepām

Par tehnoloģiju

Samazināts trokšņa līmenis, uzlabots komforts.

ContiSilent ir Continental izstrādāta trokšņa-samazinājuma tehnoloģija. Šīs riepas ir izstrādātas tā, lai automašīnas salonā būtu samazināts trokšņa līmenis, braucot pa jebkādu ceļa segumu. ContiSilent riepas ir aprīkotas ar skaņas absorbētāju - poliuretāna putu slāni, kas izvietots uz protektora iekšējās virsmas un nostiprināts ar līmi. Neatkarīgi no temperatūras, putas paliek nemainīgas.      

Atkarībā no transportlīdzekļa veida, ātruma un ceļa seguma, ContiSilent palīdz samazināt salonā transportlīdzekļa radīto troksni par ~9dB(A). Patlaban šis modelis pieejams tikai vasaras riepām un tas ir saderīgs ar plaši pieejamajiem standarta diskiem. Ja transportlīdzeklis aprīkots ar ContiSilent riepām, braukšanas veiktspēja netiek ietekmēta, kā arī nav negatīvas ietekmes uz nobraukuma potenciālu un kravnesības / ātruma īpašībām. Ieteicama visu četru riteņu aprīkošana ar šīm riepām. 


Tehniskās īpašības

topic_intro_image1

ContiSilent™ riepas ir aprīkotas ar skaņas absorbētāju - poliuretāna putu slāni, kas izvietots uz protektora iekšējās virsmas un nostiprināts ar līmi. Neatkarīgi no temperatūras, putas paliek nemainīgas. 

topic_intro_image1

Atkarībā no transportlīdzekļa veida, ātruma un ceļa seguma, ContiSilent palīdz samazināt salonā transportlīdzekļa radīto troksni par ~ 9dB (A).