Riepas vieglajām / komerc / 4x4 automašīnām

stage_image1_lg

Tehnoloģija

SSR – Runflat Continental riepas

Vieglāka un drošāka pārvietošanās. Bez rezerves riteņa.

topic_intro_image1

Continental SSR sistēma ir runflat tehhnoloģija, kuru Continental ir īpaši izstrādījis zemprofila riepām.

Daži fakti

  • Ja auto ir aprīkots ar SSR riepām, taču tajās zūd gaiss, Jūs droši varat turpināt pārvietošanos. Jūs varat nokļūt plānotajā galamērķī vai doties uz autoservisu, neraizējoties par tūlītēju nepieciešamību nomainīt pārdurto riepu pret rezerves riepu
  • SSR riepas var montēt uz visiem riteņu diskiem
  • Ērta montāža
  • Nav nepieciešams rezerves ritenis, līdz ar to tiek ietaupīta vieta un svars auto bagāžas nodalījumā, kas palīdz ietaupīt arī degvielu. 
topic_intro_image1

Par tehnoloģiju

Atšķirībā no parastajām riepām, SSR riepām ir pastiprināti sānu borti. Gadījumā, ja riepa pēkšņi zaudē gaisa spiedienu, pastiprinātie sānu borti pasargā riepas iekšpusi no saspiešanas starp ceļu un diska loku, un neļauj tai noslīdēt no diska loka malas. Gadījumā, ja riepa pēkšņi zaudē gaisa spiedienu, atkarībā no ceļa apstākļiem un transportlīdzekļa svara, SSR riepas pastiprinātās sānu malas ļauj nobraukt līdz pat 80 km pie maksimālā ātruma 80 km/h.


Tehniskās prasības

  • Riepu spiediena kontroles sistēma (TPMS) - obligāti
  • Elektroniskā stabilitātes kontroles sistēma (ESC) - ieteicamatopic_intro_image1

Tehniskās īpašības

Gadījumā, ja riepa pēkšņi zaudē gaisa spiedienu, atkarībā no ceļa apstākļiem un transportlīdzekļa svara, SSR riepas pastiprinātās sānu malas ļauj nobraukt līdz pat 80 km pie maksimālā ātruma 80 km/h.

topic_intro_image1

Kad tiek sadurta standarta riepa, strauji zaudējot spiedienu, riepas sānu malas var tikt sadragātas starp starp disku un ceļu.

topic_intro_image1