Riepas vieglajām / komerc / 4x4 automašīnām

stage_image1_lg

Tehnoloģija

Riepu spiediena kontroles sistēmas

ITS, TPMS un DDS inteliģentās riepu spiediena kontroles sistēmas

Tukšas riepas visbiežākais iemesls ir gaisa spiediena zudums, kas parasti zūd tik pakāpeniski, ka autovadītājam to ir grūti diagnosticēt laikus. Continental inženieri ir izstrādājuši ITS, TPMS un DDS sistēmas, kas autovadītāju laikus brīdina par gaisa spiediena zudumu riepās. 


TPMS: Riepu Spiediena Kontroles Sistēma  

TPMS (Riepu spiediena kontroles sistēma) veic gaisa spiediena mērījumus tieši un pastāvīgi. Tā sastāv no centrālā uztvērēja un četriem riepu spiediena devējiem, kas piestiprināti diskiem. Šie sensori mēra reālo gaisa spiedienu riepā, ņemot vērā riepu temperatūru. Riepu stāvoklis automātiski tiek noteikts ar elektroniskās bremžu sistēmas (EBS) palīdzību. Instrumentu paneļa displejā iedegas brīdinājuma signāllampiņa, ja riepās tiek konstatēts gaisa spiediena zudums.  

Riepu Spiediena Kontroles Sistēma ir integrēta bremžu sistēmā, līdz ar to tiek nodrošinātas arī citas noderīgas funkcijas, turklāt - nav nepieciešami papildus sensori.

article_66w_image1

Jauns regulējums ES ražotām automašīnām

Eiropas Komisija ir veikusi izmaiņas likumdošanā, kas paredz riepu spiediena kontroles sistēmu kā obligātu aprīkojumu visos jaunajos automašīnu modeļos no 2012.gada, kā arī visās jaunās automašīnās, kas ražotas sākot ar 2014.gadu. Šādi noteikumi jau ir spēkā ASV. 

Continental piedāvā plašu produktu klāstu šajā segmentā, kas palīdz braukšanu padarīt daudz drošāku, ekoloģiskāku, komfortablāku un ērtāku.


Detalizētu informāciju par riepu spiediena kontroles risinājumiem varēsiet atrast šeit.