Riepas vieglajām / komerc / 4x4 automašīnām

Tehniskie jautājumi

Tehniskie jautājumi

Kad ir ieteicams likt ziemas riepas?

article_66w_image1

Tuvojoties ziemas sezonai, autovadītājiem nepieciešams būs sagatavotiem gaidāmajiem apstākļiem. Lai būtu informēti par ceļu stāvokli, sekojiet līdzi laikapstākļu prognozei. Visbiežāk mēs tiekam brīdināti, ka laikapstākļi būs mainīgi – var būt gan lietus, gan sniegs, gan apledojuši ceļi, kā arī sausuma periodi. Lai autovadītāji būtu sagatavojušies un varētu baudīt drošu braukšanu dažādos laika un ceļa apstākļos, ļoti ieteicams uzstādīt ziemas riepas. 

Tātad, kad ziema lēnām sāk tuvoties un gaisa temperatūra noslīd līdz +7 grādu atzīmei, ir laiks vasaras riepas laist atpūtā un aprīkot savus spēkratus ar ziemas riepām. Ceļa segums kļūs auksts, tas var būt slapjš un slidens. Jūsu pašu drošībai, iesakām mainīt ziemas riepas jau pirms ziemas sezona oficiāli ir sākusies, jo pie minētajiem laika un ceļa apstākļiem, ziemas riepas nodrošina daudz labāku saķeri nekā vasaras riepas. 

Atskaite līdz nulles punktam

Vision Zero

Continental ir bijis pamatlicējs braukšanas drošībā jau vairāk nekā 140 gadus. Tagad Continental paceļ šo apgalvojumu jaunā līmenī - ar Vision Zero.

Lasīt tālāk