Riepas vieglajām / komerc / 4x4 automašīnām

stage_image1_lg

Kāpēc Continental

Testētas Jūsu drošībai

Jaunu standartu uzstādīšana braukšanas drošībai.

Image

Ikviens Continental produkts pirms nonākšanas tirgū tiek rūpīgi testēts. Esošās un jaunās testēšanas metodes nodrošina reālajiem maksimāli pietuvinātus apstākļus. Continental izmanto un izstrādā arvien progresīvākas testēšanas un mērījumu veikšanas tehnoloģijas, lai piedāvātu attīstītus un optimizētus produktus.

Jūsu drošībai mēs veicam riepu testus visā pasaulē.

Mēs pierādām, ka visa gada garumā nav tādu ierobežojošu apstākļu, kādēļ mēs nevarētu veikt riepu testēšanu uz dažādiem ceļa segumiem un virsmām, pateicoties mūsu testēšanas poligoniem ASV, Jaunzēlandē, Zviedrijā, Spānijā un visbeidzot, ne mazāk svarīgajā vietējā testu poligonā netālu no Hanoveres – Contidrom, kas ir ļoti pieprasīts testu komplekss arī neatkarīgo ekspertu vidū.    

Ikviena mūsu ziemas un vasaras riepa ir testēta dažādos laika un ceļa apstākļos. Lieki piebilst, ka testos tiek izmantotas vismodernākās testēšanas un mērījumu veikšanas tehnoloģijas. 

Katru gadu tiek testētas 140’000 riepas, kopumā nobraucot 200 miljonus kilometru. Pirms kāda inovācija un jauns produkts tiek apstiprināts un palaists tirgū, starptautiska profesionālu testa veicēju komanda izpilda 67’000 testus dažādās pasaules valstīs. Tādējādi Continental spēj piedāvāt visdrošākos, komfortablākos un uzticamākos mobilitātes risinājumus.

Image
Image

Continental izstrādājis pirmo, pilnībā automatizēto riepu testēšanas sistēmu.        

24 stundas dienā, 365 dienas gadā: AIBA (Automātiskā Iekštelpu Bremzēšanas Analītikas) sistēma paceļ riepu testēšanu jaunā līmenī. Contidrom poligona hallē ir izveidota pilnībā automatizēta sistēma - bezpilota testa transportlīdzeklis uzņem ātrumu līdz 120 km/h un tad strauji bremzē uz maināmiem, hidrauliski darbināmiem ceļa segumu celiņiem.      

Testus iespējams veikt visa gada garumā gan uz sausiem un slapjiem ceļa segumiem, gan uz atsevišķa apledojuša seguma celiņa. Tā kā testus iespējams veikt neatkarīgi no laikapstākļiem, Continental spēj nodrošināt visprecīzāko testēšanas procedūru un uzlabot atkārtojamību par 70%. Tādēļ Jūs varat būt pārliecināti, ka riepas nodrošinās teicamu bremzēšanas veiktspēju neatkarīgi no laikapstākļiem, kādos vadāt automašīnu.